Кошик
4 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий час. Або звертайтесь за контактними телефонами менеджерів.

ТОВ "Агро-Сенс"

+380675630129

Про нас

Вас вітає компанія «АГРО-СЕНС», ми працюємо на українському ринку понад 5 років. Досить за короткий час впевнено зайняла своє місце на аграрному ринку. На сьогоднішній день компанія стала надійним та стабільним партнером для багатьох сільськогосподарських підприємств України.

Компанія пропонує високоякісні насіння, засоби захисту рослин та мікродобрива, як вітчизняного, так і імпортованого виробництва. Вся продукція проходить перевірку на відповідність ДСТУ і обов’язково має сертифікати якості.

Ключове наше завдання : досягнення нашими клієнтами стабільного високої рентабельності при вирощування сільськогосподарських культур, а також може надати безкоштовні якісні та корисні консультативні послуги, щодо вирощування сільськогосподарських культур, ефективного використання засобів захисту рослин та мікродобрив.

«АГРО-СЕНС» пропонує найкращі гібриди насіння соняшнику, кукурудзи, таких виробників: Євраліс, Лімагрейн, Сингета, Монсанта, ТД Гермес, Альфа Насіння, Євросем, Юг Агролідер, Шумейко, Степова. Можемо також запропонувати широкий вибір хімічних засобів захисту рослин від провідних компаній: Баєр, Сингента, BASF, Агрохімічні технології, УКРАВІТ, БЕСТ, та ін.. Мінеральні комплексні добрива від виробника ЯРИЛО.

 

 

Контактна інформація компанії ТОВ "Агро - Сенс"

Поляков Віктор Анатолійовичagro-sens.com.ua
ТОВ "Агро - Сенс"
Торгова компанія
Дистриб'ютор / Реселер
УкраїнаДніпропетровська областьсмт. Слобожанськевул. 8 Березня, б.23, офіс 302 (304)
+380675630129Віктор
agro-sens01b@ukr.net+380676376601+380675630129agro-sens.com.ua5-10 осіб
2013Товариство з обмеженою відповідальністю