Корзина
4 отзыва
УкраинаДнепропетровская областьсмт. Слобожанськевул. 8 Березня, б.23, офіс 302 (304)
+380675630129
+380675630129
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ТОВ "Агро-Сенс"
Корзина
Мікродобрива ЯРИЛО Молібден 10 л, фото 2
Мікродобрива ЯРИЛО Молібден 10 л, фото 2
Мікродобрива ЯРИЛО Молібден 10 л, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Мікродобриво Ярило Молібден

молібденове добриво

Ярило Молібден — добриво для молібден вимогливих культур: соя, капустяні, салати, шпинат.

ДІЮЧА РЕЧОВИНА, г/л:Mo – 40 гумати, ПАР

Препаративна форма. Розчин

Призначення препарату:

Молібден каталізує в рослинах перехід нітратів у нітрити, сприяє інтенсивності фотосинтезу за рахунок регенерації хлорофілу. Молібден бере участь у фіксації молекулярного азоту бульбочковими бактеріями роду Rhizobium, бере участь у фосфорному і білковому обміні. Кисла реакція ґрунту дуже сильно зменшує рухливість молібдену, а отже і засвоюваність рослинами. На торф’янистих ґрунтах, молібден сильно зв’язаний і недоступний для рослин.
Ознаки дефіциту молібдену особливо помітні у капустяних (цвітна капуста). Листя скручуються, зморщуються, приймають ланцетовидну форму, їх тканина буває тонкою і прозорою, тоді як колір листя стає брудно-зеленим. Перша і друга пари справжніх листків томата жовтіють, закручуються краями вгору. Хлороз поширюється між жилками на всю пластинку листа. У огірка хлороз спостерігається по краях листя. У бобових рослин і плодових культур на листках, як і при нестачі азоту, з’являються світло-зелені плями.

Рекомендації щодо застосування:

 Культура  Норма витрати препарату,  л/га  Спосіб, час обробок  Максимальна кількість обробок Строк останньої обробки (в днях до збирання урожаю) Строк виходу людей на оброблені площі, (доба) мех./ручні роботи
Зернові, технічні, овочеві, декоративні, плодові культури,  виноградники 0,5-3,0 Кореневе та позакореневе підживлення протягом вегетації 3 Не передбачено

Не передбачено

Норма витрати робочої рідини: зернобобові - 250-300 л/га, овочеві - 350-400 л/га. Передпосівна обробка насіння - 10 л/т.

Ярило Молібден – використовується у сільському господарстві та приватному секторі при вирощуванні зернових, технічних, овочевих культур, виноградників, плодових та декоративних культур шляхом як кореневого і позакореневого підживлення, так і в гідропоніці протягом вегетаційного періоду. Також використовують препарат для обробки насіння з нормою витрати препарату -0,2 л/т. Рекомендується проводити обробку сої препаратом разом із стартовими добривами та протруйником та повторне застосування позакоринево у фазу 2-3 трійчатих листків з метою стимулювання фіксації молекулярного азоту бульбочковими  бактеріями роду Rhizobiu.

Упаковка. Пластикові каністри та пляшки 1 та 10 л.

Мікродобрива Ярило Молібден

Основные атрибуты
Вид удобренияХелатное микроудобрение
Концентрированная форма удобрения  Да
Производитель  ТОВ "Група компаній "ЯРИЛО"
Страна производительУкраина
Действующие вещества
Молибден4.5 (%)
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
Объем10.0 (л)
Об'єм (л)1 (л)
Хранение
Срок хранения36.0 (мес)
Минимальная температура хранения5.0 (град.)
Максимальная температура хранения35.0 (град.)
  • Цена: 265,50 грн.